İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili istifa ettiğini açıkladı. Karageçili istifa sonrası, “Genel Başkan Meral Akşener, oldukça bilgili bir siyasetçi fazlasıyla tecrübeli bir orkestra şefi olmasına rağmen, en iyi bildiğini zannetiğimiz enstrümanlara ısrarla yanlış parçalar icra ettirmekte, en iyi bildiğini var saydığımız notalara da sürekli yanlış basmaktadır” ifadeleri dikkat çekti.

AJANS65 TV - Merkez sağa yerleşmek amacıyla kurulan ve belli bir süre kuşku ve çekinceler bağrında barındırsa da insanların dikkat ve ilgi ile izlediği İYİ Parti’de istifalar devam ediyor. Hemen her gün istifaların devam ettiği İYİ Parti’de bu kez de Genel Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili istifa etti. Karageçili sosyal medya hesabından açıkladığı istifasında, "Her veda zordur çünkü zor zamanlarda, doğru amaçlarla, güzel duygularla, cesur insanlarla iyi günler geçirdim. Her şey için minnettarım tüm İYİ parti ailesine Teşekkür ediyorum" notunu kaydetti.

Karakeçili, istifasını açıkladığı metinde şu ifadeleri kullandı:

Genel Başkan Meral Akşener, oldukça bilgili bir siyasetçi fazlasıyla tecrübeli bir orkestra şefi olmasına rağmen, en iyi bildiğini zannetiğimiz enstrümanlara ısrarla yanlış parçalar icra ettirmekte, en iyi bildiğini var saydığımız notalara da sürekli yanlış basmaktadır. Gelinen noktada partinin siyasi iradesi: Tokmağın birinin, davulunsa başkasının elinde olduğu, siyasal bir gürültü kaynağına dönüşmüştür. Bu hazin durumu izleyen partimizin milyonlarca seçmeni ise davul ve tokmak arasında sıkışıp kalmıştır.” (HABER MERKEZİ)

Gülistan Koçyiğit: Hakkari'ye Kayyım Atamak 31 Mart'ın İntikamıdır Gülistan Koçyiğit: Hakkari'ye Kayyım Atamak 31 Mart'ın İntikamıdır

Editör: Muhittin Botan