Van Gölü'nde Boğulma: İhbar Üzerine İki Kişinin Cansız Bedeni Bulundu, Üçüncü Kişi Aranıyor Van Gölü'nde Boğulma: İhbar Üzerine İki Kişinin Cansız Bedeni Bulundu, Üçüncü Kişi Aranıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tekrardan aday olup olmayacağına ilişkin açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Meclis karar alırsa Cumhurbaşkanı için tekrar adaylık yolu açılabilir" ifadelerini kullandı.

AJANS65 TV  - Siyasetin gündeminde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın tekrardan cumhurbaşkanı olup olmayacağı tartışmaları yer alırken, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç konuya ilişkin bir açıklama yaptı. Bakan Tunç, Meclis'in erken seçim kararı alması durumunda tekrar adaylık yolu açılabileceğini söyledi.

ERDOĞAN: BU BENİM İÇİN BİR FİNAL

Erdoğan, geçen günlerde yaptığı konuşmasında 31 Mart yerel seçimlerinin kendisi adına son seçim olacağını söylemişti. Erdoğan, "Benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak" demişti.(HABER MERKEZİ)