AMED Spor Kendi Sahasında Yenildi AMED Spor Kendi Sahasında Yenildi

Trendyol 1. Lig kulübü Eyüpspor'un formasını giyen Caner Erkin, Fenerbahçe'deki geçmişiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Özellikle bir Galatasaray maçı öncesinde Vitor Pereira'ya saldırdığını açıkladı.

Ali Koç ile yaşadığı diyalog hakkında konuşan deneyimli futbolcu, Portekizli teknik direktör Vitor Pereira'nın ikinci döneminde yaşananları anlattı ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile arasında geçen diyalogu şu şekilde aktardı: "Ali Koç geldi ve 'Seninkini getiriyorum' dedi. O dönemde hocamız yoktu, Emre Belözoğlu ayrılmıştı. Takımı Volkan Demirel çalıştırıyordu. 'Benimki nerede?' dedim çünkü o dönemde kadro dışı kalmıştım ve Vitor Pereira vardı. Başkan, 'Onu getiriyorum' dedi. Ben güldüm çünkü o adama saldırmıştım! Kendi gözümde haklıydım. Başkana 'Benim bir sorunum yok' dedim ama 'onunla tartıştım, ona bağırdım' dedim."

Galatasaray maçında kadro dışı bırakıldığını öğrendiği anda çok sinirlendiğini belirten Caner, "O gün benim için sinirlerim bozulmuştu. Bana gelip söyleseydi yine sorun olmazdı. Hoca o, ben futbolcuyum. Oynamamamda bir sakınca yok. Pereira'ya 'Sen kimsin? Ben buraya her şeyimi verdim!' dedim."

Ali Koç'un Pereira'yı takıma getireceğini söylediğinde güldüğünü ve "Benim bir sorunum yok, ama onda varsa bilemem" dediğini aktaran Caner, "Sen karşılayacaksın" şeklinde yanıt aldığını ve takım kaptanı olduğu için "Tamam" dediğini belirtti. Karşıladığını ve konunun açıldığını söyledi.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin, toplam 402 karşılaşmada mücadele etti. Bu süreçte 25 gol atan ve 101 asist yapmayı başaran deneyimli futbolcu büyük bir deneyime sahip.

Editör: İdris YILMAZ