Van’da seçim çalışmalarını ev ev dolaşarak sürdüren Dem Parti, halkın ilgisi ile karşılaşılaşıyor. Halkın, “Mahallelerimizde dağ gibi birikmiş sorunlarımız var. Kaç yıldır doğru düzgün belediyecilik hizmeti alamadık. Artık bu kentin bir belediyesinin olmasını istiyoruz” söylemleri dikkat çekti.

AJANS65 TV - Belediye seçimlerine 25 gün kalırken, partiler de çalışmalarını hızlandır. Seçim çalışmalarına mahalle mahalle, ev ev dolaşarak sürdüren Dem Parti Van adayları, mahallelerde yürüttükleri seçim çalışmalarında halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Dem Parti Tuşba belediye eşbaşkan adayları yaptıkları mahalle çalışmalarına Dem Parti Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı Abdullah Zeydan da katıldı.

Kazanmaları durumunda uygulayacakları belediyecilik tarzına ilişkin bilgiler veren adaylar, uygulayacakları halk belediyeciliğinde, halka hizmeti esas alacaklarını, geçmişten gelen hizmetsizliğe son vererek yerleşim yerlerini yaşanılabilir yerler haline getireceklerini ve belediyesizliğe son vereceklerini söylerken, halkın belediyecilik hizmetine adeta hasret kaldıklarını söylemeleri dikkat çekti.

Son dakika: Van Gölü'ne giren 2 kişi boğuldu Son dakika: Van Gölü'ne giren 2 kişi boğuldu