CHP İl Binası'nda konuşan Ekrem İmamoğlu, ilk sonuçları değerlendirdi. İmamoğlu, ""Yüzde 40'a varan oranda veriye sahibiz. Vatandaşımızın teveccühü karşılığını göstermiş durumda" dedi.

AJANS65 TV - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimlerle ilgili gelen ilk sonuçlar üzerine CHP İl Binası'nda açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu şunları söyledi:

Van Gölü'nde Akıntıya Kapılan Üçüncü Kişi Sağ  Olarak Kurtarıldı Van Gölü'nde Akıntıya Kapılan Üçüncü Kişi Sağ Olarak Kurtarıldı

"Yüzde 40'a varan oranda veriye sahibiz. Vatandaşımızın teveccühü karşılığını göstermiş durumda. İyi verileri takip ediyoruz. Çok ciddi bir veri akışı sistemimiz var. Şu an görmüş olduğumuz fotoğraf bizi ziyadesiyle memnun etmekte. Öncelikli olarak İBB oyları tasnif ediliyor. Bu noktada ilk olarak İBB oyları görebiliyoruz. Ancak bizim için en az İBB verisi kadar önemli iki döküman daha var. Biri ilçe başkanlığı, bir diğer ilçe meclis üyesi verisi. Her iki tutanak da bizim istediğimiz verilerin bütüncül sonucunu oluşturmakta. Bütün vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Sürece göre yine İl Başkanım Özgür Çelik'le birlikte sizlerin huzuruna geleceğim ve açıklama yapacağız."(HABER MERKEZİ)