DEM Parti Haberleri

DEM Parti haberleri ve güncel DEM Parti gelişmeleri, DEM Parti ile ilgili tüm video, DEM Parti fotoğrafları ve DEM Parti haberleri AJANS65 TV sitemizde


Bölge

VAN- DEM Parti Milletvekili Mahmut Dindar, Ajans 65 TV'de canlı yayında Colemêrg'deki irade gaspını tartışacak.

Bölge

Haber Merkezi- Hakkari Belediyesi'ne kayyum atanması birçok şehirde protesto edildi. Eylemlerde "Faşizme geçit yok" sloganı öne çıktı.

Bölge

HABER MERKEZİ-DEM Partisi, Hakkari'deki belediye baskınına tepki gösterdi. Darbeci zihniyete karşı direniş çağrısı yaptı.

Manşet

DEM Parti Eşgenel Başkanı Tuncer Bakırhan partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Manşet

Eğitim ve sivil toplum örgütleri ile çok sayıda siyasi parti, Eğitim Bakanlığı'nın onayladığı "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli"ne karşı ortak mücadele...

Ekonomi

İpekyolu Belediyesi, kadın istihdamı için ilk projesini hayata geçirdi. Evin, yeni projelerle tüm kadınlara ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.

Politika

ANKARA-DEM Parti Grup Başkanvekili Sezai Temelli, yeni anayasanın hakikatle yüzleşmekten geçtiğini belirterek, Cumartesi ve Barış Anneleri'nin sesine kulak vermeden adım...

Manşet

Kobanê Davası kararlarına tepki amacıyla Adalet Bakanlığı'na yürüyen DEM Parti milletvekilleri, adaletsizliklere karşı ortak bir zeminde mücadele çağrısı yaptı.

Manşet

DEM Parti Sözcüsü Ayşegül Doğan, partisinin MYK toplantısının ardından Kobanê Davası'nda verilen kararlara dair açıklama yapıyor.

Manşet

DEM Parti Eş Genel Başkanları, "Bugün Sincan'da İstiklal Mahkemeleri'nin ruhu hortlamıştır. Biz bu cezaları tanımıyoruz" açıklamasını yaptılar.

Manşet

DEM Parti Meclis Başkanvekili Sırrı Süreyya Önder, Kobanê Davası’nda verilen karara ilişkin Meclis Genel Kurulu’nda oturumu açmadan önce açıklama yaptı.

Manşet

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, partisinin haftalık grup toplantısında konuştu.