Yaklaşan yerel seçimlere az bir zaman kala dikkatler, AKP ile ittifak yapmayacaklarını duyuran Yeniden Refah Partisi'ne çevrilmişti. Bugün Ankara'daki Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında üç büyükşehrin adayları açıklandı. YRP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Altınöz olarak belirlendi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemal Arıkan olurken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı ise Suat Kılıç oldu.

Haziran 2024 Açlık ve Yoksulluk Sınırı: Asgari Ücretin Eriyişi Sürüyor Haziran 2024 Açlık ve Yoksulluk Sınırı: Asgari Ücretin Eriyişi Sürüyor

Mehmet Altınöz, Yeniden Refah Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak atanmıştır. 1973 doğumlu olan Altınöz, Bursa Anadolu Lisesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ayrıca Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans yapmıştır. Altınöz ayrıca Altınöz AŞ'nin Yönetim Kurulu Başkanıdır ve geçmişte Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı gibi görevlerde bulunmuştur. Ayrıca, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir.

Editör: İdris YILMAZ