Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), oy kullanırken yüzündeki morluklar dikkat çeken genel başkanı Devlet Bahçeli’ye ilişkin bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Evinde kaza geçirdi” ifadeleri kullanıldı.

AJANS65 TV - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 12.45’de Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Anıttepe Ortaokulu’na gelerek sandığa katılım gösterdi.

Yeni Müfredata Karşı 'Ortak Mücadele' Kararı Yeni Müfredata Karşı 'Ortak Mücadele' Kararı

Oyunu kullanmasının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Bahçeli, yeni yüzyılın mahalli idari seçimleri olarak ilk seçimin gerçekleştirildiğini ifade ederek, “Seçimlerin bütün siyasi partilerimize, onların değerli adaylarına başarılar diliyorum. Milletimiz için devletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok daha güzel günler, çok daha güzel seçimler gerçekleştirilecektir. Şimdiden bütün milletimize teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Bir süredir kamera karşısına geçmeyen Bahçeli'nin yüzündeki morluklar dikkat çekti.

YÜZÜNDEKİ MORLUKLAR DİKKAT ÇEKTİ

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, 10Haber'e yaptığı açıklamada “Evinde kaza geçirdi” dedi.

Büyükataman, Devlet Bahçeli’nin kurultaydan önce evinde bir kaza geçirdiğini belirterek şunları söyledi: “Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”(HABER MERKEZİ)

Editör: Muhittin Botan