Tezgahtarlık yapan çocuk, Erkan Baş’a dert yandı: 'Benim yaşımdaki çocuklar mahallede top oynuyor' Tezgahtarlık yapan çocuk, Erkan Baş’a dert yandı: 'Benim yaşımdaki çocuklar mahallede top oynuyor'

Bu yıl düzenlenen yarışmalarda umduğunu bulamayan Survivor, yapılan organizasyon ile bu açığını kapatmayı hedefliyor. Bu kapsamda yarışmacılar titizlikle seçilirken, Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024'ün sekizinci yarışmacısının Poyraz Yiğit olduğunu duyurdu. Ilıcalı, "Poyraz şampiyonluğu kafaya koydu, iddialı isimlerinden biri olacağına hiç şüphem yok" ifadelerini kullandı.

AJANS65 TV - Ekranların sevilen yarışmalarından Survivor, 2024'te All Star bölümüyle ekrana gelecek. Survivor All Star'ın Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can ve Turabi Çamkıran'ın ardından sekizinci yarışmacısı Poyraz Yiğit oldu.

‘ŞAMPİYONLUĞU KAFAYA KOYDU’

Instagram hesabından her gün bir ismi açıklayan Acun Ilıcalı, bugün de 2021 Survivor'da yarışan Yiğit Poyraz'ın adını duyurarak "Katıldığı sene Survivor'da çok başarılı bir sezon geçiren Poyraz, şampiyonluğu kafaya koydu ve All Star'a katılıyor. Poyraz'ın iddialı isimlerinden biri olacağına hiç şüphem yok" ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Editör: İdris YILMAZ