Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP Genel Merkezi Ziyareti Gündem Oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın CHP Genel Merkezi Ziyareti Gündem Oldu

Ajans65-CHP'nin İzmir Belediye Başkanı Tunç Soyer, yeniden aday gösterilmemesinin ardından CHP Genel Merkezinde Genel Başkan Özgür Özel ile 9 Şubat'ta bir araya geldi. Soyer, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Özel'in kendisine "farklı görevlerde çalışma" teklifi sunduğunu belirtti ve bu teklife şimdilik olumlu bir yanıt vermediğini ifade etti.

Tunç Soyer, sosyal medya paylaşımında Özel ile yaptığı görüşmenin detaylarını paylaştı. Özel tarafından sunulan teklifi değerlendireceğini belirten Soyer, şu ifadeleri kullandı: "Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ile Ankara'da buluşarak İzmir ve yerel seçimlerle ilgili kaygılarımı, görüşlerimi ve önerilerimi sundum. Kendisine gelecekte farklı projelerde iş birliği yapma teklifleri için teşekkür ettim, ancak şu an böyle bir isteğim olmadığını dile getirdim. İzmir'in ve Türkiye'nin parlak geleceği için doğruyu ifade etmeye, bu ülke için tutkuyla çalışmaya devam edeceğim."

Editör: İdris YILMAZ