Muş'un Bulanık ilçesinde, DEM Parti taraftarlarının seçim zaferini kutlamak üzere düzenledikleri araç konvoyu, Bulanık Devlet Hastanesi civarında, silahlı saldırıya uğradı. Saldırıya ilişkin soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

AJANS65 TV - Muş’un Bulanık ilçesinde yapılan yerel seçimleri Dem Parti’nin kazanması üzerine seçmenlerin yaptığı kutlamaya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırının yaşandığı bölgede büyük bir panik yaşanırken, şans eseri herhangi bir yaralanma olmadığı bildirildi.

Kağıthane'de Kanlı Plan: Eski Sevgilisini Yeni Sevgilisine Öldürttü Kağıthane'de Kanlı Plan: Eski Sevgilisini Yeni Sevgilisine Öldürttü

Olay, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından DEM Partililerin zaferlerini kutlamak amacıyla düzenledikleri konvoy sırasında gerçekleşti. Saldırının gerçekleştiği Bulanık Devlet Hastanesi civarında büyük bir karmaşa yaşanırken, bölgeye hemen güvenlik güçleri sevk edildi.

Güvenlik güçleri olayın ardından geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Olayla ilgili görgü tanıklarının ifadelerine başvurulurken, bölgedeki güvenlik kamerası kayıtları da incelenmeye alındı. Saldırıyı gerçekleştirenlerin kimliğinin tespiti ve yakalanması için çalışmaların devam ettiği belirtildi.