Adana'da Fırtına ve Sağanak Etkili Oldu: Çatı ve Reklam Panoları Uçtu, Kule Vinç Devrildi Adana'da Fırtına ve Sağanak Etkili Oldu: Çatı ve Reklam Panoları Uçtu, Kule Vinç Devrildi

Haluk Levent, CHP Sözcüsü Yücel'in açıklamasının ardından sosyal medya hesabından "Keşke bu tartışmaların içinde hiç olmasaydım ama yapacak bir şey yok" paylaşımı yaptı. Levent, kendisi ile üst düzey bir görüşmenin olduğunu açıkladı.

AJANS65 TV – Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için CHP’lilerin kendisi ile görüştüğü Sanatçı Haluk Levent’in açıklamasının ardından CHP’den bir açıklama gelmişti. CHP Sözcüsü Deniz Yücel'in "Kurumsal düzeyde Sayın Haluk Levent’e ya da başka birisine adaylık teklif edilmesi gibi bir şey söz konusu değil" açıklamasının ardından Levent sosyal medyada adaylık konusuna ilişkin yeni bir paylaşım yaptı. 

"CHP sözcüsü Deniz Yücel “Haluk Levent ‘e kurumsal bir teklif yapmadık” demiş. Herkes arıyor beni. Haliyle açıklayayım" diyen Levent şunları yazdı:

"Evet bana yazılı bir teklif yapılmadı. Ben zaten yazılı bir resmi teklif geldi demedim. Sözlü yapıldı. Üst düzeyden yapıldı. 3 kez arandım. Konuştuk. Hatta “lütfen bu konuşmalar aramızda kalsın” dedim. Sabah gazeteciler art arda arayıp soru sordular. Şaşkınlıkla “kimden duydunuz?” dedim. Hepsi de parti içinden duyduk dediler. Haberi yapan gazeteci @muratagirel Bence ona sorsunlar kimden duymuş diye. Keşke bu tartışmaların içinde hiç olmasaydım ama yapacak bir şey yok."