Chp Haberleri

chp haberleri ve güncel chp gelişmeleri, chp ile ilgili tüm video, chp fotoğrafları ve chp haberleri AJANS65 TV sitemizde


Genel

Bakan Tunç: Teleferik faciasına ilişkin 14 şüpheliden 5'inin tutuklandığını, 8'i için adli kontrol kararı verildiğini, 1 kişinin serbest bırakıldı.

Manşet

Yüksek Seçim Kurlu (YSK), bugün de itirazları değerlendirmeye devam etti. YSK, 6 bölgeden yapılan itirazları reddetti.

Manşet

Dem partili Davut Acar’a mazbata verilmemesini, durumunun incelenmesini isteyen  CHP Saray ilçe başkan yardımcısı Yasin Arslan’a ihraç yolu gözüktü.

Manşet

Polisin barikatına rağmen heyet Feqyê Teyran Parkı’nın önüne gelerek açıklama yaptı. Heyet kalabalık bir kitle ile birlikte halen Cumhuriyet Caddesi’nde...

Manşet

Cumhuriyet Halk Partisi: “Van halkının iradesine karşı yapılmış bu girişimi kabul etmemiz mümkün değildir” dedi.

Manşet

Dün yazılı bir açıklama yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Bahçeli erken seçime kapıları kapattı.

Manşet

CHP yarım asır sonra 1. parti oldu. 30 Büyükşehirden 14'ünü, 51 il belediyesinden 21'ini, 973 ilçeden ise 337'sini kazandı. AKP...

Manşet

ürkiye genelinde oy sayımı devam ederken Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, açıklamalarda bulunuyor.

Manşet

Beştaş, "Aşağıdaki kağıt parçası külliyen yalan" diyerek görsel paylaştı. İmzası taklit edilen diğer isimler de belgeyi reddetti.

Manşet

Kurum, "Ekrem İmamoğlu ile yayına çıkar mısınız" sorusuna, "Vaadini hatırlamayan biri benimle ne konuşabilir?" yanıtını verdi.

Manşet

Devlet Bahçeli, “Bu benim final seçimim” diyen Cumhurbaşakın Erdoğan’a seslenerek, “Bırakamazsın! Türk milletini yalnız bırakamazsın” dedi.

Genel

"En azından merhaba diyecek kadar, hal hatır soracak kadar... Bunu açıkçası öğrenmeyi de sorumluluk kabul ediyorum."