Erdoğan'ın Şentürk Ataması: AYM'yi Eleştiren Hakim Başsavcı Oldu Erdoğan'ın Şentürk Ataması: AYM'yi Eleştiren Hakim Başsavcı Oldu

Ağrı’nın Diyadin ilçesinde büyük bir farkla seçimi kazanan Dem Parti’li Belediye Eşbaşkanları, mazbatalarını aldıktan sonra kitlesel olarak belediye geçerek belediye çalışanları ile bir araya geldiler

AJANS65 TV - Ağrı’nın Diyadin ilçesinde 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde büyük bir başarı elde ederek belediye eşbaşkanı seçilen Hayat Zorbay ve Adnan Doğan mazbatalarını aldıktan sonra kitlesel olarak belediye binasına geçtiler. Çalışanlarla bir araya gelen eşbaşkanlar sonrasında iftar programına katıldılar.

İftar programının ardından yapılan kutlamalara katılan eşbaşkanlar, tekrardan belediyeye geçerek kısa bir açıklama yaptılar.

Yapılan açıklamada eş başkanlar halka layık olmaya çalışacaklarını, kimin hangi partiye oy verdiğine bakmaksızın belediye hizmetlerini her kese ve her mahalleye eşit şekilde götüreceklerini kaydederek, “Bu günden itibaren parti rozetlerimizi bir kenara bırakıyor, belediye rozetlerimizi takıyoruz. Tüm diyadinliler bizim için çok değerlidir, Diyadin bizim en temel önceliğimiz olacak. Tüm gücümüzle ilçemizi yaşanılabilir hale getirmek için el ele verip çalışacağız” ifadelerini kullandılar.

Yapılan kısa konuşmanın ardından ilçe sakinleri belediye başkanlarını tebrik ettiler.