Büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen İstanbul Büyükşehir belediye seçimlerinde CHP’li aday Ekrem İmamoğlu ile AKP’li aday Murat Kurum’un canlı yayında karşı karşıya gelip gelmeyecekleri merak konusu olurken, Cumhur İttifakı adayı Murat Kurum katıldığı canlı yayında, "Ekrem İmamoğlu ile yayına çıkar mısınız" sorusuna, "Vaadini hatırlamayan biri benimle ne konuşabilir?" yanıtını verdi.

AJANS65 TV  - Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Adayı Murat Kurum, katılmış olduğu canlı yayın programında merak edilen bir soruyu yanıtladı.

Kurum, "Rakibinizle karşı karşıya gelir misiniz?" sorusuna "İstanbul'u benimle konuşamazlar, vaadini hatırlamayan biri benimle ne konuşabilir?" sözlerini kullandı.

'İSTANBUL'UN SORUNLARINI BİLMİYOR Kİ'

Murat Kurum şu şekilde devam etti:

Görgü tanıkları Trump'a suikast girişimini anlattı: 'Çatıda tüfekli adam var diyorduk' Görgü tanıkları Trump'a suikast girişimini anlattı: 'Çatıda tüfekli adam var diyorduk'

"Konu İstanbul olmayacak, konu İstanbul'un sorunları olmayacak. Çünkü İstanbul'un sorunlarını bilmiyor ki, sorunlardan haberi yok. Haberi olmadığı için bu tarz şeyleri benimle konuşamaz." (HABER MERKEZİ)