Sigara zamları devam ediyor. 3 sigara grubuna yapılan zamlar ile birlikte sigara fiyatlarında 3 TL artış yaşandı. Yapılan zamlar ile birlikte en pahalı sigara kaç TL oldu, en ucuz sigaranın fiyatı ne kadar?

AJANS65 TV - Sigara tiryakilerini üzecek haberler gelmeye devam ediyor. Tekrardan gündeme gelen sigara zamları tiryakileri üzecek nitelikte. Geçtiğimiz günlerde 2 sigara grubuna zam gelirken 3 sigara grubunda da fiyatlar arttı. Sigara fiyatları 2024 ne kadar oldu? Zamlı sigara fiyatları kaç TL? Sigara fiyatlarına ne kadar zam geldi? İşte sigara fiyatları 2024 güncel liste...

Esnafı Mağdur Eden Dikkat Çekici Gelişme:  Faiz Artışıyla Taksitler Yükseliyor Esnafı Mağdur Eden Dikkat Çekici Gelişme: Faiz Artışıyla Taksitler Yükseliyor

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabından "Son sigara grubuna da zam geldi" diyerek 3 sigara grubuna gelen zammı duyurdu. BAT, TT ve Imperial Tobacco sigara gruplarının ürünlerine 3 TL zam yapıldı.

En ucuz ve en pahalı sigara ne kadar, kaç TL oldu?

Zam sonrası BAT grubunun en pahalı sigarası 75 TL, en ucuzu 58 TL; TT grubunun en pahalı sigarası 64 lira, en ucuzu 53 TL; Imperial Tobacco grubunun en pahalı sigarası 70 TL; en ucuzu ise 56 TL oldu. Sigara zammı bugünden itibaren geçerli olacak.

Geçtiğimiz günlerde JTI ve PM sigara gruplarına zam gelmişti. JTI sigara grubunun en pahalı sigarası 70 TL, en ucuzu ise 58 lira; Philip Morris (PM) sigara grubunun en pahalı sigarası 70 TL, en ucuzu ise 63 lira olmuştu.(HABER MERKEZİ)