Gelecek Partisi Urfa Belediye Başkan adayı Ferit Çevik, yerel seçimlere kısa bir süre kala adaylıktan çekildi. Gelecek Partisi Urfa İl Başkanı Hidayet Baysal, 31 Mart'ta AKP'nin adayı Zeynel Abidin Beyazgül'ü destekleyeceklerini açıkladı.

AJANS65 TV – 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen Urfa seçimlerinde yeni bir gelişme yaşandı. Artı Gerçek’in haberine göre Gelecek Partisi Urfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ferit Çevik, Urfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP'nin adayı Zeynel Abidin Beyazgül lehine adaylıktan çekildiğini duyurdu.

Konuya ilişkin Gelecek Partisi Urfa İl Başkanı Hidayet Baysal bir açıklama yaparak, yerel seçimlerde Beyazgül'ü destekleyeceklerini açıkladı.

Baysal, "Gelecek Partisi Şanlıurfa teşkilatı olarak yaptığımız iştişareler sonunda Şanlıurfa'da mevcut Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Zeynel Abidin Beyazgül'e destek vereceğiz" dedi.

İran’a Karşı Atmosfer Dışına Çıkan Füzesavarlar mı Kullanıldı? İran’a Karşı Atmosfer Dışına Çıkan Füzesavarlar mı Kullanıldı?

BEYAZGÜL'DEN GELECEK PARTİSİ'NE TEŞEKKÜR

Beyazgül de "Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hidayet Baysal ve yönetimine, yerel yönetimler seçimlerinde AK Kadrolara verecekleri desteklerden ötürü teşekkür ediyorum" açıklamasını yaptı.(Kaynak)