AJANS65 TV Haberleri

AJANS65 TV haberleri ve güncel AJANS65 TV gelişmeleri, AJANS65 TV ile ilgili tüm video, AJANS65 TV fotoğrafları ve AJANS65 TV haberleri AJANS65 TV sitemizde


Manşet

Ziya Türk'ün, bir reklam şirketi üzerinden kayyımla "haber" sözleşmesi yaptığı ve yüzbinlerce TL gelir elde ettiği ortaya çıktı.

Manşet

Van Büyükşehir Belediyesi yazılı olarak yaptığı açıklamada, ekonomik ve yasal sebeplerden işçi çıkartma yoluna gidileceği açıklaması yapıldı.

TGS'nin açıkladığı rapora göre 1-30 nisan 2024 tarihleri arasında 182 hak ihlalinin yaşandığını belirterek “Biz de özgür değiliz” ifadelerine yer...

Genel

İstanbul Saraçhane’de yapılan 1 Mayıs kutlamaları sonrasında Taksim’e yürümek isteyen kitleye müdahale edildi. Müdahalelerde 2017 kişi gözaltına alındı.

Manşet

DEM Parti tarafından gerçekleştirilen PM toplantısının sonuç bildirgesi açıklandı. Bildirgede, "Alacakaranlığa Karşı İlk Işık Yakılmıştır" denildi.

Manşet

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Ranya kenti Valiliği Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Zeydan ve Şedal'e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Manşet

Birçok rahatsızlığı bulunan 81 yaşındaki Makbule Özer, ATK’nin  “Cezaevinde kalabilir” raporu üzerine tekrar tutuklandı.

Genel

Saymaz: Danıştay hakimi, "Yargıçların birtakım dini ve siyasi grupların kontrolü altında olduğunu ve özgür iradesiyle oy kullanmadığını" söyledi.

Manşet

Leyla Zana: Size yapılan bu hukuksuzluğu ve zulmü kabul etmiyoruz. Hiç kimse Kürt halkının iradesine basit yaklaşamaz"

Manşet

Zeydan, “Bizim sicilimizin temiz olmadığını söylüyorlar. Bizim sicilimiz kar gibi bembeyaz ve tertemizdir. Sicili asıl bozuk olan sizlersiniz” dedi.

Ekonomi

Fed'in faiz indireceğine dönük beklentilerin artması ve güçlü güvenli liman talebinin etkisiyle altın ons başına 2 bin 233 dolarla rekor...

Genel

İstanbul Tabip Odası (İTO), Diş Hekimi Dr. Sevinç Özgüner İnsan Hakları, Barış ve Demokrasi Ödülü'nün sahiplerini açıkladı.