Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Ranya kenti Valiliği tarafından kutlama ve hayırlı olsun dikellerinde bulunmak üzere Van’a gelen sanatçı hedy chnarnaiy ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Masum Süer Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanlarımız Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan’ı ziyaret etti.

AJANS65 TV - Yapılan seçimler sonrasında rakiplerine büyük bir fark atarak Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı seçilen Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan’a yönelik ziyaretler devam ediyor. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Ranya kenti Valiliği tarafından kutlama ve hayırlı olsun dikellerinde bulunmak üzere Van’a gelen sanatçı hedy chnarnaiy ve fotoğraf sanatçısı Mehmet Masum Süer Eşbaşkanlar Şedal ve Zeydan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Sanatçı Hedy Chnarnaiy, Van’ın kendileri için turizm anlamında çok değerli olduğunu dile getirerek, Eşbaşkanlara teşekkürlerini ilettiler.

Özel'den Kobanê Davası Tepkisi: Siyasi Kararların Verildiğine Hep Birlikte Şahitlik Ettik Özel'den Kobanê Davası Tepkisi: Siyasi Kararların Verildiğine Hep Birlikte Şahitlik Ettik

Yapılan ziyarette açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan ise, “Bizleri ziyaret eden heyetimize teşekkür ediyoruz. Bizlere yaptıkları ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Bizler de Eşbaşkanlar olarak size en yakın zamanda iadeyi ziyarette bulunacağız. Ayrıca kentimizin turizm ve ticareti için ilişkilerimizi daha da kuvvetlendireceğiz. Bizlere gerçekleştirdiğiniz ziyaretler için sizlere çok teşekkür ediyoruz” diyerek ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.(HABER MERKEZİ)