ABDULLAH ZEYDAN Haberleri

ABDULLAH ZEYDAN haberleri ve güncel ABDULLAH ZEYDAN gelişmeleri, ABDULLAH ZEYDAN ile ilgili tüm video, ABDULLAH ZEYDAN fotoğrafları ve ABDULLAH ZEYDAN haberleri AJANS65 TV sitemizde


Manşet

Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı 1. Meclis Toplantısı birleşimi Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapıldı.

Manşet

Şedal ve Zeydan, SMA hastası Yamaç Evran Artuç’un tedavisi için yürütülen kampanyanın başarılı bir şekilde sonuçlanması ekinliğine katıldı.

Manşet

Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanları Neslihan Şedal, Abdullah Zeydan ve beraberindeki heyet ile birlikte Çaldıran ve Erciş ilçelerini ziyaret etti.

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Neslihan Şedal ile Abdullah Zeydan 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü’nde kentteki basın mensuplarıyla buluştu

Manşet

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi Ranya kenti Valiliği Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Zeydan ve Şedal'e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Manşet

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Abdullah Zeydan, belediyeyi toplumsal akıl ve kentin tüm dinamikleriyle birlikte yöneteceklerini söyledi.

Genel

Van'daki seçimlerde yaşanan 'mazbata krizi' ve ardından meydana gelen eylemlerde gözaltına alınıp tutuklanan 18 yaşındaki Muhammed Orhan tahliye edildi.

Manşet

Van’da bu gün yapılan devir teslim töreni ile Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanları Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan görevlerine başladılar.

Manşet

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanları Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan, mazbatalarını alarak bu süre zarfında emeği geçen her kese teşekkür ettiler.

Manşet

Van Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen, ardından memnu hakları alınıp tepkiler üzerine geri verilen DEM Parti adayı Abdullah Zeydan bugün saat...

Manşet

"Bir restoranda bir araya gelen ve sahura kadar değerlendirmelerde bulunan parti kurmayları arasında, 'Bunun AKP’ye çekilmiş bir operasyon' olduğunu iddia...

Manşet

Van Büyükşehir Eşbaşkanı Abdullah Zeydan bu gün saat 11:30’da mazbatasını alacağı belirtildi.