Mart Ayı Konut Satış Rakamları Açıklandı Mart Ayı Konut Satış Rakamları Açıklandı

YSK kararı ile mazbatanın kendisine verilmesi kararı sonrasında bir açıklama yapan Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Abdullah Zeydan, emeği geçen her kese teşekkür ettikten sonra, “Şimdi çalışma zamanı” dedi.

AJANS65 TV - 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir farkla seçimi kazanarak Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı olan Abdullah Zeydan’ın memnu haklarının geri alınması ve mazbatanın AKP’li isme verilmesi ile başlayan ve sokak gösterilerine dönüşen süreç sonrasında Yüksek Seçim Kurulu (YSK) mazbatanın Zeydan’a verdi. İki gün sonra gelen karar sonrasında Zeydan’dan bir teşekkür mesajı geldi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Zeydan şu mesajı paylaştı:

“Öncelikle iradesine görkemli bir şekilde sahip çıkan onurlu halkımıza, Eş genel başkanlarımıza,Leyla Zana, Ahmet Türk, Başak Demirtaş, Vekillerimiz ve tüm partili yoldaşlarımıza,

Büyük dayanışma gösteren Sn Demirtaş, Sn Mızraklı, Sn Gültan Kışanak, Sn Figen Yüksekdağ, Sn Sabahat Tuncel, Sn Bekir Kaya şahsında zindanlardaki tüm siyasi tutsaklara,

Adaleti,hukuku, demokrasiyi savunan bütün Türkiye halklarına, basın emekçilerine,

En solundan en sağına hukukun ve adaletin yanında duran tüm siyasi parti liderleri, STK temsilcileri ve dayanışma gösteren herkese şükranlarımızı sunarız.

Adaleti ve hukuku esas alan YSK kararı  tüm alanlarda hukukun üstünlüğünün tesis edilmesi, toplumsal barışın sağlanması umutlarını  ve   birlikte onurlu özgür yaşam iradesini daha da güçlendirmiştir.

Artık hizmet zamanıdır. Halkımıza layık hizmetler üreteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”(HABER MERKEZİ)