Kira Sınırı Kalktı: Ev Sahiplerinin Yeni Talepleri 'Pes' Dedirtti Kira Sınırı Kalktı: Ev Sahiplerinin Yeni Talepleri 'Pes' Dedirtti

DEM Parti Ankara Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı Gültan Kışanak, Turgut Altıok ve Mansur Yavaş’ı eleştirerek, "İkiz adaylar, vaatlerini sıraladıkça batıyorlar. Başkentte hizmet yok, vizyon yok, misyon yok!" dedi.

AJANS65 TV – Cezaevinde bulunan ve azami tutukluluk süresi dolmasına rağmen tahliye edilmeyen Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Ankara Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı Gültan Kışanak, seçim çalışmalarını cezaevinden sürdürüyor.

Kışanak, 'Gültan’la Ankara’ya Kadınlar, Dayanışmaya' hesabından paylaştığı son mesajında AKP'nin adayı Turgut Altıok ve CHP'nin Mansur Yavaş’ı eleştirdi. Kışanak başkentte vizyon olmadığını belirterek, “25 yıllık AKP belediyeciliği + 5 yıllık Mansur Belediyeciliği + 22 yıllık AKP iktidarı! Maşallah hepsi de çok milli!” açıklamasında bulundu.

Kışanak’ın Turgut Altıok ve Mansur Yavaş’ı etiketleyerek paylaştığı mesajı şu şekilde:

“İkiz adaylar, vaatlerini sıraladıkça batıyorlar. Başkentte hizmet yok, vizyon yok, misyon yok! 25 yıllık AKP belediyeciliği + 5 yıllık Mansur Belediyeciliği + 22 yıllık AKP iktidarı! Maşallah hepsi de çok milli! Ankara’nın trafik sorunu çözülmemiş, toplu taşıma hizmetleri yetersiz, birçok semtte ve havaalanında metro yok, musluktan akan su sağlıklı değil, bazı ilçe ve köyde su yok, kanalizasyon yok.”(HABER MERKEZİ)