Kayyım Haberleri

Kayyım haberleri ve güncel Kayyım gelişmeleri, Kayyım ile ilgili tüm video, Kayyım fotoğrafları ve Kayyım haberleri AJANS65 TV sitemizde


Gündem

Hakkari Belediyesi'nde kayyım atanmasının ardından, DEM Parti'li meclis üyeleri hizmet binasında muhatap bulamadı. Belediye meclisi halkın iradesini savunarak kararlarını sürdürecek.

Bölge

Hakkari'de kayyım atamasına karşı büyük miting düzenleniyor. Farklı kentlerden gelen çok sayıda yurttaş katılım gösterdi. İHD Van Şubesi de gözlemci...

Bölge

Türkiye'nin dört bir yanından vatandaşlar, Hakkari Belediyesi'ne kayyım atamasına karşı mitinge katılmak üzere yola çıktı.

Bölge

HABER MERKEZİ-Hakkari'de kayyım atanması protesto ediliyor. Halk, belediyelerini geri almak için kararlılıkla direnişini sürdürüyor.

Bölge

"Kayyım siyaseti kadın haklarına saldırıyor. Kadınlar, iradelerine sahip çıkarak mücadele ediyor. Direnişleri kazanımlarını koruyacak!"

Bölge

HABER MERKEZİ-Hakkari'de gençler, Belediye Eşbaşkanı Akış'ın tutuklanarak yerine kayyım atanmasını protesto etmek için barikatlar kurup, ateş yakarak direnişlerini sürdürüyor.

Bölge

Van'da yapılan basın açıklamasında "Demokratik Değerlerin Aşındırıldığı Bu Sürecin Kazananı Olmayacak Hukuk Sınırlarına Dön" Çağrısı yqapıldı.

Bölge

HABER MERKEZİ- Amed'in Kayapınar Belediyesi'ne 2016'da atanan ilk kayyım Mustafa Kılıç'ın, depremzedeleri dolandırmaktan 160 yıl hapis istemiyle yargılandığı ortaya çıktı.

Politika

HABER MERKEZİ-Erdoğan, "Eğer adaylarınız gayri yasal işler yapmışsa bizler de yasaları işletiriz" ifadeleriyle Hakkari'deki kayyım atamasını savundu.

Bölge

Haber Merkezi- Colemêrg Belediyesi'ne Kayyım Atanmasına Karşı Wan, Konya ve Diyadin'de Protestolar

Bölge

Hakkari'de kayyım atanması protestoları sürüyor. Barolar Adliye'ye gitti, avukatların talebi reddedildi. Milletvekillerinin oturma eylemi devam ediyor.

Bölge

HABER MERKEZİ-Hakkari Belediyesi'ne yeniden kayyım atanan Vali Ali Çelik, geçmişteki mali usulsüzlükler ve büyük borçlanmalarla anılırken, demokrasi ve hukuka aykırı...