İSRAİL Haberleri

İSRAİL haberleri ve güncel İSRAİL gelişmeleri, İSRAİL ile ilgili tüm video, İSRAİL fotoğrafları ve İSRAİL haberleri AJANS65 TV sitemizde


Dünya

HABER MERKEZİ - İsrail ordusu, Batı Şeria'nın kuzeyindeki Cenin kentine baskın düzenledi.

Dünya

Gazze'ye Destek: Beyaz Saray Önünde Çadır Nöbeti! ABD'de binlerce gösterici İsrail'e destek vermeme çağrısı yapıyor.

Dünya

17 ülke lideri Hamas'a İsrail'in ateşkes önerisini destekledi. ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Kolombiya ve Tayland, barış çağrısı yaptı.

Dünya

HABER MERKEZİ-İsrail'in Gazze'deki UNRWA okuluna düzenlediği saldırıda ölü sayısı 39'a yükseldi. Yerel yetkililer, ölü sayısının artmasından endişe ediyor.

Dünya

AJANS65 - İsrail ordusu, Gazze Şeridi'nin Mısır sınırı boyunca uzanan Philadelphi Koridoru'nda tam kontrol sağladıklarını açıkladı. Ordu radyosunun haberine göre,...

Politika

ANKARA-DEM Parti Grup Başkanvekili Sezai Temelli, yeni anayasanın hakikatle yüzleşmekten geçtiğini belirterek, Cumartesi ve Barış Anneleri'nin sesine kulak vermeden adım...

Ekoloji

Türkiye ile İsrail arasında Filistin restleşmesi devam ediyor. Türkiye'nin, İsrail ile ticareti kesme kararının ardından Tev Aviv'den misilleme gecikmedi.

Ekonomi

İran-İsrail savaşının adım adım gelişmesi sonrasında Orta Doğu'da gerilim tırmanınca,kripto para piyasası da bundan olumsuz etkilendi.

Dünya

Geçtiğimiz günlerde İran’ın, İsrail’e yönelik gerçekleştirdiği saldırı sonrasında İsrail de misilleme hakkını kullanacağını duyurmuştu.

Dünya

Pentagon Sözcüsü Patrick Ryder, "İsrail kendini savunamazsa bölgesel güvenlik ve istikrara yönelik tehditler ortaya çıkabilir" dedi.

Dünya

Guterres, İran'ın, İsrail'e yönelik hava saldırılarını kınadı, bölgede saldırganlığın derhal son bulması ve tüm taraflara sükunet çağrısı yaptı.

Dünya

ABD Başkanı Joe Biden'ın İran'ın misillemesine yanıt verilmemesi konusunda İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu'yu uyardı.