TBMM Haberleri

TBMM haberleri ve güncel TBMM gelişmeleri, TBMM ile ilgili tüm video, TBMM fotoğrafları ve TBMM haberleri AJANS65 TV sitemizde


Manşet

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi TBMM'deki makamında ziyaret etti. Ziyaret öncesi Bahçeli, Özel'e sert sözlerle yüklendi.

Manşet

Dem Parti Eş Genel Başkanı Tülay Hatimoğulları, "Yol temizliğine ihtiyacımız var, baskı ortamı ortadan kalkmalı" dedi.

Dem Parti Van Milletvekili Varlı, HDP önceki dönem milletvekili Hüda Kaya'nın, "Kaçma Şüphesi" gerekçe gösterilerek tutuklanmasını TBMM gündemine taşıdı.

Manşet

Çiçek, “Anayasayı değiştirmek öyle sanıldığı kadar kolay bir şey değil. Emin olun Erciyes dağını taşımaktan daha zor” dedi.

Manşet

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, anayasa değişikliği için TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerle görüşmelerine yarın da devam edecek.

Bölge

Halepçe Katliamı Van Demokrasi Platformu tarafından kınanarak, hükümet ve TBMM’ye de çağrıda bulunuldu: “Halepçe katliamını bir jenosit olarak tanı.”

Genel

TBMM Genel Kurulu'nda görüşmeleri süren "8. Yargı Paketi"nde yer alan emekli bayram ikramiyesinin 3 bin liraya çıkarılmasını öngören madde kabul...

Manşet
Manşet
Manşet
Manşet

DEM Parti Milletvekili Mehmet Kamaç, TBMM'de Kürt sorunu hakkındaki konuşmasında, sorunun çözümünde teknoloji, eğitimdeki eşitsizlik, çevre bilinci ve adil yargı...

Manşet